„Wolność kocham i rozumiem …”
Dodane przez NP dnia Listopada 12 2015 10:07:03

„Wolność kocham i rozumiem …”

We wtorek w naszej szkole odbył się koncert, przygotowany przez klasę II b oraz  osoby uczęszczające w szkole na zajęcia wokalno-muzyczne. Nasi zdolni uczniowie poprzez muzykę uczcili Narodowe Święto Niepodległości.


Treść rozszerzona

„Wolność kocham i rozumiem …”

We wtorek w naszej szkole odbył się koncert, przygotowany przez klasę II b oraz  osoby uczęszczające w szkole na zajęcia wokalno-muzyczne. Nasi zdolni uczniowie poprzez muzykę uczcili Narodowe Święto Niepodległości. Zagrały dwa zespoły rockowe w składzie: Miłosz Bohdziewicz, Natan Maciejak, Mateusz Skierkowski, Mikołaj Manikowski, Szymon Żmijewski, Michał Dąbrowski, Jeremiasz Bączkowski. Wokalistami byli: Judyta Chmielewska, Anna Manikowska i Jakub Rybczyński. Na pianinie i keyboardzie grała Aleksandra Żmijewska, na wiolonczeli Ludwika Buczyńska, a na klarnecie Agata Osenka. Chór wystąpił w następującym składzie: Aleksandra Wielachowska, Patrycja Włoch, Marta Gretkowska, Aleksandra Grzegorz, Adrianna Wiśniewka, Szymon Kocik. Konferansjerem był Dominik Trochowski, a techniczną obsługą zajęli się: Przemysław Megger, Jeremi Ciechanowski, Wiktoria Fotta i Agnieszka Mielcarek. Śpiewniki dla publiczności przygotowała Natalia Kamińska, a kotyliony wykonała Justyna Pachnik. Dobrym duszkiem był Tomasz Idczak (bez wyraźnej roli, ale za to z budującym wsparciem). Nad całością czuwała pani Monika Błachowicz.

11 listopada delegacja I LO brała udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Poczet sztandarowy reprezentowany prezez Natalię Kamińską, Aleksandrę Rulewką i Jeremiego Ciechanowskiego pod opieką pana Dariusza Glicy uczestniczył w mszy świętej i złożył kwiaty na świeckim rynku.

Zapraszamy go galerii.