I Turniej Siłowy
Dodane przez NP dnia Maja 26 2022 09:24:08

25 maja 2022 r. odbył się w naszym Liceum I Turniej Siłowy dla uczniów. Zgłosiło się 8 chętnych zawodników. Podchodzili oni do dwóch prób wysiłkowych polegających na podciąganiu się na drążku oraz wykonywaniu ugięć przedramion w podporze czyli popularnych pompek. Przy dopingu publiczności odbyła się twarda rywalizacja. Wszyscy uczestnicy ukończyli zmagania bez żadnych kontuzji ale mocno zmęczeni. Wyniki końcowe są następujące: Im (106 pkt) zajął Miłosz Jażdżewski - IIIa, IIm (96 pkt) zajął Maciej Sadowczyk - IIIa, IIIm (94 pkt) zajął Mateusz Dudzik - IIIa. ponadto startowali: Kozłowski Szymon - Ia, Mikołaj Rulewski - Ia, jan Folaron-Pamuła - IIa, Oskar Wysocki - Ib. nagrody oraz puchar dla zwycięzcy wręczyła pani dyr. Bożena Stypulska. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok.