WYRÓŻNIENIA

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@1lo-swiecie.home.pl - administratorzy strony

ERASMUS+

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Astrobaza

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

POZDROWIENIIA

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Sukcesy sportowe naszych dziewcząt

Newsy

W dniu 16 grudnia 2013 r. nasze uczennice wzięły udział w Finale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej w Wąbrzeżnie. W etapie powiatowym pokonałyśmy cztery zespoły ze Świecia. W półfinale wojewódzkim dziewczęta z "czerwonego" musiały pokonać bardzo dobre zespoły z Bydgoszczy i Kcynii, aby awansować do finałów wojewódzkich. W finale dziewczęta pokonały zespoły z Włocławka i Strzelna. Niestety po bardzo wyrównanej grze uległy zespołom z Lubicza i Wąbrzeźna zajmując III miejsce w województwie. Nasze rywalki są zespołami z bardzo długą tradycją piłki ręcznej. Ostatni medal w piłce ręcznej dla Świecia dziewczęta zdobyły 18 lat temu. Gościem honorowym zawodów był poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Zemke. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Agata Drażdzewska, Agnieszka Bona, Agata Fiedurek, Monika Kuffel, Julita Scharmach, Hanna Borys, Magda Zauer, Paulina Tomaszewska, Paulina Karczewska, Agnieszka Lamparska, Irmina Padrak, Karolina Niciejewska , Klaudia Heldt i Agata Trzebiatowska.


W Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej dla szkół ponadgimnazjalnych wzięło udział sześć drużyn damskich i siedem męskich. Oprócz zespołów ze Świecia w turnieju wzięły udział szkoły z Nowego i Grubna. Nasza młodzież okazała się najlepsza. W finale zarówno dziewczęta jak i chłopcy pokonali Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Agata Kotwica, Agata Trzebiatowska, Agata Fiedurek, Aleksandra Dąbrowska, Monika Kuffel, Magda Zauer, Zuzanna Różycka, Weronika Minga, Agnieszka Lamparska, Patrycja Marchewka.
Opiekunem zwycięskich dużyn była pani Renata Lisowska.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów! :)

 

Zapraszamy do galerii: 1, 2, 3

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.43
2,247,014 unikalnych wizyt