WYRÓŻNIENIA

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@1lo-swiecie.home.pl - administratorzy strony

ERASMUS+

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Astrobaza

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

POZDROWIENIIA

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Kandydaci do SU

Newsy

W piątek 4 listopada w naszej szkole odbędą się wybory do SU. Zapraszamy do zapoznania się z kandydatami...

 

 

 

Imię: Natalia

Nazwisko: Madalińska

Płeć: kobieta

Wiek: 17 lat

Wzrost:  180cm (w szpilkach)

Kolor oczu: niebieski

Kolor włosów: niezidentyfikowany

Obietnice przedwyborcze: BRAK

 

Tak, moją rolą teraz nie jest zachęcenie Was, Moi Drodzy, do głosowania na mnie poprzez coś, czego nie będę w stanie wykonać. Przewodniczący sam nie zbawi świata. To jedynie przedstawiciel, pośrednik między uczniami a dyrekcją, głos ludu. Tak więc moimi obietnicami przedwyborczymi niech będą Wasze pomysły na rozwój i udoskonalenie naszej szkoły. Niech obok mojej chęci powalczenia o lustra, ciepłą wodę i niektóre prawa staną Wasze postulaty, których – tego możecie być pewni – nigdy nie odrzucę.

 

Dojdźmy do ideału wspólnymi siłami! ;)


 


 

 

Dominika Kołodziej 1c
Cóż by  sobie powiedzieć...  Chodziłam do gimnazjum numer 1 imienia Ziemi Świeckiej.  Jestem raczej wesoła, lubię poznawać nowych ludzi. Mam w sobie dużo pozytywnych wibracji. Jestem zazwyczaj ambitna i  wytrwała w dążeniach do wybranych celów, nie cierpię się nudzić i siedzieć bezczynnie kocham wyzwania i przygody. Mam mnóstwo marzeń i celów do zrealizowania oraz całą masę pomysłów. Ulubione kolory: czarny, czerwony, fioletowy.  Ulubione zwierze to z całą pewnością kot. Jestem fanką Mangi i Anime. Uwielbiam rysować właśnie postacie z mangi. Ulubione anime to z całą pewnością Fairy Tail oraz Inuyasha.  Lubie czytać książki.  Mój ulubiony autor to  M.Conelly. Uwielbiam słuchać muzyki, głównie rocka i metalu.  Moje ulubione zespoły to: Coma, Slipknot i Seether. Ten rodzaj muzyki zapoczątkował moją przygodę z gitarą. Obecnie chodzę na zajęcia gitarowe. Jednakże moja chęć zostania przewodniczącą szkoły nie wynika tylko z jakiś ambicji, ale też stąd, ze lubię pomagać ludziom, gdyż od niedawna jestem wolontariuszką. Plany... Co mogę obiecać? Szczerze mówiąc wolałabym nie obiecywać. Gdyż prawda jest taka, że ogranicza mnie za pewne wiele rzeczy. Jeśli jakiś pomysł zostanie odrzucony no to spali na panewce. Może lepiej powiem co chciałabym zrobić. Jest wiele ciekawych wydarzeń jak Dzień Edukacji Narodowej, ale chciałabym uczynić rok szkolny jeszcze ciekawszym. Więcej tego typu wydarzeń, oby też z kategorii innych , bynajmniej na tyle na ile było by to możliwe. W sumie wystarczyłoby chwilę przysiąść i zastanowić się co uczniowie by chcieli. Jak najbardziej jestem otwarta na ciekawe propozycje co do wydarzeń. Myślę też, że warto byłoby poruszyć kwestię  jaskini. Już jakiś czas się nad tym zastanawiałam. Ale zapewne każdy się ze mną zgodzi, że ceny w jaskini są o wiele wyższe niż w sklepach. Zatem nie ma się co dziwić, że jakaś część uczniów, choć to zabronione, na przerwach wychodzi po za teren szkoły. Zatem można było by się postarać o jakieś dofinansowanie albo coś takiego by obniżyć koszty chociaż trochę. To chyba tyle. Dziękuję za uwagę.

 

 

 


 

 

Magdalena Galikowska 1c

O sobie:

Jestem osobą spokojną odpowiedzialną i sentymentalna. Swój wzrok kieruję ku gwiazdom aniżeli ku ziemi - jestem marzycielką. Uwielbiam porządek cenię punktualność i zdyscyplinowanie - jestem osobą idealistyczną. Często śpiewam i tworzę dzieła plastyczne  - to mnie uspokaja pozwala się wyciszyć.

Moje hobby:

- muzyka

- origami

Co zmienię?

Jestem nowa w szkole dlatego nie znam obyczajów i tradycji tej instytucji. Bezustannie obserwuję działalność szkoły. Dotychczas swoją uwagę zwróciłam na słabe oznakowanie szkoły ( np. brak tabliczki gabinet lekarski itp. ) ale także na dzień Edukacji Narodowej ( mam na myśli stroje galowe- z szacunku dla nauczycieli powinniśmy chociaż częściowo ubrać się odświętnie a po za tym to święto w jakimś sensie dotyczy nas - uczących się więc je należycie obchodźmy). Myślę, że to chciałabym zmienić w szkole na dzień dzisiejszy.

 

 


 

 

Kandydują także:

Jakub Szamocki

Joanna Stypulska

Filip Rudnik

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.42
2,246,075 unikalnych wizyt