WYRÓŻNIENIA

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@1lo-swiecie.home.pl - administratorzy strony

ERASMUS+

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Astrobaza

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

POZDROWIENIIA

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

„Wolność kocham i rozumiem …”

„Wolność kocham i rozumiem …”

„Wolność kocham i rozumiem …”

We wtorek w naszej szkole odbył się koncert, przygotowany przez klasę II b oraz  osoby uczęszczające w szkole na zajęcia wokalno-muzyczne. Nasi zdolni uczniowie poprzez muzykę uczcili Narodowe Święto Niepodległości. Zagrały dwa zespoły rockowe w składzie: Miłosz Bohdziewicz, Natan Maciejak, Mateusz Skierkowski, Mikołaj Manikowski, Szymon Żmijewski, Michał Dąbrowski, Jeremiasz Bączkowski. Wokalistami byli: Judyta Chmielewska, Anna Manikowska i Jakub Rybczyński. Na pianinie i keyboardzie grała Aleksandra Żmijewska, na wiolonczeli Ludwika Buczyńska, a na klarnecie Agata Osenka. Chór wystąpił w następującym składzie: Aleksandra Wielachowska, Patrycja Włoch, Marta Gretkowska, Aleksandra Grzegorz, Adrianna Wiśniewka, Szymon Kocik. Konferansjerem był Dominik Trochowski, a techniczną obsługą zajęli się: Przemysław Megger, Jeremi Ciechanowski, Wiktoria Fotta i Agnieszka Mielcarek. Śpiewniki dla publiczności przygotowała Natalia Kamińska, a kotyliony wykonała Justyna Pachnik. Dobrym duszkiem był Tomasz Idczak (bez wyraźnej roli, ale za to z budującym wsparciem). Nad całością czuwała pani Monika Błachowicz.

11 listopada delegacja I LO brała udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Poczet sztandarowy reprezentowany prezez Natalię Kamińską, Aleksandrę Rulewką i Jeremiego Ciechanowskiego pod opieką pana Dariusza Glicy uczestniczył w mszy świętej i złożył kwiaty na świeckim rynku.

Zapraszamy go galerii. 

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.44
2,295,113 unikalnych wizyt