WYRÓŻNIENIA

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@1lo-swiecie.home.pl - administratorzy strony

ERASMUS+

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Astrobaza

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

POZDROWIENIIA

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

SZYMON ŻMIJEWSKI OTRZYMAŁ STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

SZYMON ŻMIJEWSKI OTRZYMAŁ STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

28 listopada 2017 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie stypendium Prezesa Rady Ministrów za uzyskanie najwyższej średniej ocen w szkole w roku szkolnym 2016/2017 lub za szczególne osiągnięcia w wybranej dziedzinie nauki. W spotkaniu udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z rejonu bydgoskiego. Na rok szkolny 2017/2018 w województwie kujawsko-pomorskim przyznano stypendia Prezesa Rady Ministrów dla 232 uczniów.

Dyplomy wręczał Kujawsko–Pomorski Kurator Oświaty - pan Marek Gralik oraz Dyrektor Generalny Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego - pani Paulina Wenderlich.
Pani Dyrektor w trakcie przemówienia pogratulowała sukcesu zebranym Stypendystom, podkreśliła ich znaczenie dla zasobów intelektualnych województwa, a także rolę, jaką mogą odegrać dla rozwoju gospodarki.
Pan Kurator złożył serdeczne gratulacje zebranym uczniom. Podziękował organom prowadzącym, dyrektorom, nauczycielom oraz rodzicom, którzy wspierają rozwój i zainteresowania młodych ludzi. W trakcie swojego wystąpienia zaznaczył, że sukces odniesiony przez uczniów to suma codziennej ciężkiej pracy, okraszonej czasem wyrzeczeniami oraz pasji i talentu.
Z naszej szkoły dyplom potwierdzający przyznanie stypendium Prezesa Rady Ministrów odebrał Szymon Żmijewski, za najwyższą średnią ocen – 5,5 w roku szkolnym 2016/2017, powtarzając swój sukces z ubiegłego roku szkolnego. 
Szymonowi gratulujemy, życząc dalszych sukcesów , uzyskania wysokich wyników na maturze oraz dostania się na wymarzone studia.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.47
2,246,072 unikalnych wizyt