WYRÓŻNIENIA

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@1lo-swiecie.home.pl - administratorzy strony

ERASMUS+

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Astrobaza

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

POZDROWIENIIA

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Wakacje z angielskim

Newsy

W dniach 26-30 sierpnia 2013 r. dziesiątka uczniów wzięła udział w wyjątkowym kursie językowym w ramach działań ENGLISH IN ACTION. Jest to organizacja z Canterbury w Anglii, która od  20 lat prowadzi pionierskie projekty intensywnych kursów językowych na wszystkich poziomach umiejętności na całym świecie. Do tej pory w kursach ENGLISH IN ACTION wzięło udział już ponad 100 000 uczniów! W tym roku lektor prosto z Londynu, Jane Scurr, przybyła poprowadzić 30 godzinny kurs dla naszych licealistów.

Na czym polega wyjątkowość takiego kursu?

Przede wszystkim nie trzeba jechać do Anglii, aby uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez native speaker, a tym samym oszczędzić dużą cześć wydatków związanych z takim wyjazdem (przelot, zakwaterowanie, wyżywienie).  To rodowity użytkownik j. angielskiego przyjeżdża specjalnie dla Ciebie z Wielkiej Brytanii aby poprowadzić równie wartościowy jak w Anglii intensywny kurs językowy. Specjalnie wyselekcjonowani i doświadczeni nauczyciele zapewniają wysoką jakość nauczania dostarczając uczniom żywy język w atrakcyjny i kreatywny sposób.

 

Co o kursie mówią jego uczestnicy?

 

Ania II d – „Dzięki kursowi nabrałam swobody w porozumiewaniu się i pewności siebie. Nie mam też problemów ze zrozumieniem ogólnego kontekstu  języka bez względu na akcent.”

 

Asia III a- „Udział w kursie English in Action pomógł mi przełamać bariery językowe związane z swobodnym mówieniem po angielsku. Myślę, że był to naprawdę ciekawie spędzony tydzień pracy, z którego wiele wyniosłam.”

 

Michael II b- „Dzięki kursowi czuję się pewniej na lekcji języka angielskiego; nie boję się mówić po angielsku, stałem się bardziej aktywny. Ponadto poprawiłem swoją wymowę.”

 

Klaudia  III e – „Kurs dodał mi odwagi do mówienia po angielsku. Teraz nie obawiam się tego tak jak wcześniej.”

 

Kuba III b – „Kurs pokazał mi, że aby opanować język angielski, trzeba umieć nie tylko pisać i czytać po angielsku.  Aby porozumieć się z Anglikiem trzeba dużo rozmawiać. Ten kurs pomógł mi płynniej posługiwać się językiem angielskim.”

 

Jednym słowem- było warto!!!

 

Zapraszamy chętnych na kolejny kurs English in Action w najbliższe wakacje (pierwszy lub ostatni tydzień wakacji). Jeśli zależy Ci aby rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne i pokonać swoje opory w używaniu języka skorzystaj z oferty English in Action.

http://www.englishinaction.com/

 

Wszelkich informacji udziela organizator kursów- N. Poćwiardowska

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.43
2,245,943 unikalnych wizyt